Gjermania ka shënuar sërish përballë Skocisë. Ka qenë Musiala i cili në minutën e 19-të ka realizuar një supergol, pais ka tribluar në mënyrë fantastike mbrojtësin e Skocisë.

Ka bërë gjithçka mirë në zonë Kai Havertz i cili ka pasuar në zonë për Musialën, i cili me një lëvizje mjaft të bukur ka nxjerrë jashtë loje mbrojtësin skocez, dhe më pas me të djathtën e tij ka dërguar topin në trekëndësh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *