Një 37-vjeçar u arrestua këtë të shtunë nga Policia e Tiranës.

 

Ai u prangos pasi akuzohet se ka kërcënuar dhe dhunuar një polic bashkiak. Ai e ka goditur policin me sende të forta në pjesë të ndryshme të trupit.

 

Ngjarja me protagonist shtetasin A. Ll. ndodhi në zonën e Komunës së Parisit.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *