Një 34-vjeçar ka mbetur i dëmtuar në Kukës pasi është goditur me sende të forta.

 

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Varen, ku 34 vjeçari me inicialet L.L., është goditur me sende të forta për motive tê dobëta, nga shtetasit D.B., dhe U.B.

 

Policia njofton se i dëmtuari po merr mjekim në spitalin e Kukësit dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 

Ndërkohë grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, si dhe kapjen e autorëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *