Ish-deputeti Nard Ndoka ka ironizuar kryeministrin Rama në një postim në rrjetet sociale.

 

Rama kishte publikuar më herët një postimin në promovim të aktivitetit të Bashkisë që zhvillohet në datë 28 Korrik në Sheshin Skënderbej ndërsa ka rënë në sy komenti epik i -sh deputetit Ndoka.

 

“Fifi do të jetë në shesh” shkruan Rama.

 

“Lulin do e marrësh me këndu himnin?” –pyet Nard Ndoka duke shkelur syrin.

 

Eventi që promovon kryeministri bëhet në kuadër të dy ngjarjeve të rëndësishme: 100 vjetorin e marrëdhënieve të Shqipërisë me SHBA dhe hapjen e negociatave me Bashkimin Europian.

One thought on ““Godet” Nard Ndoka/ I komenton Ramës në Facebook për eventin në shesh: Do e marrësh Lulin me këndu Himnin?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *