Gjendet trupi i pajetë i 46-vjeçarit të mbytur këtë të mërkurë në ujërat e lumit Mat.

 

Viktima Arben Marku, banues në fshatin Skuraj, është hedhur në ujë rreth orës 15:30 minuta të ditës së sotme në vendin e quajtur “Ura e Shkopetit” dhe nuk ka dalë më në breg.

 

Ndërkohë policia sqaron se nga këqyrja paraprake, nuk janë konstatuar shenja dhune apo të ndonjë dukurie fizike në trupin e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *