Një kufomë është gjetur në Gjepalaj, Shijak, në një parcelë toke. Trupi i pajetë është pjesërisht i dekompozuar, i gjinisë mashkullore, (dyshohet endacak).

Nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të shkaktuara nga armë zjarri.

Grupi hetimor nën Drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, vijon punën për identifikimin dhe përcaktimin e humbjes së jetës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *