Gjendet një mashkull I vdekur në lumin Lana në Tiranë.

 

Sipas policisë, ky person është rreth 65 vjec, por ende I paidentifikuar.

 

 

Më datë 30.03.2022, në rrugën “Dhimitër Xhuvani”, në lumin Lana, është gjetur nga banorët, pa shenja jete, një shtetas rreth 65 vjeç, ende i paidentifikuar.

 

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *