Një kufomë e seksit mashkull, është gjetur pasditen e se hënës ne  lumin Buna ne Shkodër. Viktima është Hydajet Leva 85 vjeç, banues ne Shkodër dhe sipas policisë, ishte larguar nga banesa. Burime nga policia bëjnë me dije se viktima është gjetur nga kalimtarët, të cilët kanë njoftuar menjëherë policinë. Trupi i pajetë është dërguar në morgun e qytetit, ku nga ekspertiza rezultoi se nuk ka shenja dhune. Dyshohet qe i moshuari te jete mbytur aksidentalisht.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.