Gjatë patrullimit në zonë, Shërbimet e Stacionit të Policisë Kufitare Dhërmi kanë gjetur një pistoletë.

 

Policia bën me doje se po punohet për identifikimin dhe kapjen e personit që ka hedhur armën.

 

“Shërbimet e Stacionit të Policisë Kufitare Dhërmi, gjatë patrullimit të zonës, kanë gjetur një armë zjarri pistoletë. Punohet për identifikimin dhe kapjen e personit që ka hedhur armën”, thuhet në njoftimin e uniformave blu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.