Një 43-vjeçar është gjetur i vrarë në Memaliaj.

 

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në pyllin e fshatin Rabije të Memaliajt mëngjesin e kësaj të enjtje.

 

Ndër të tjera informacionet policore bëjnë me dije se viktima është shtetasi Alket Muhaj, i cili ka pasur shenja në kokë dhe trup.

 

Policia po punon për zbardhjen e  ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.