Gjendet trupi i pajetë i një shtetasi në fshatin Brataj të Selenicës.

Sipas policisë, viktima është një 55-vjecar banues në Vlorë, I larguar nga banesa që në datën 3 janar.

 

Policia e Vlorës

 

Më datë 06.01.2022,  në fshatin “Brataj”, Bashkia Selenicë, është gjetur trupi i pajetë i shtetasit N.A.,55 vjeç, banues në lagjen ” 24 Maji”, Vlorë, i cili ishte deklaruar i larguar nga banesa më datë 03.01.2022.

Dyshohet që në kushtet e depresionit ky shtetas të jetë vetëvarur.

Grupi hetimor, nën drejtimin  e Prokurorisë, po punon për dokumentimin dhe sqarimin e plotë të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *