Një 65-vjeçar është gjetur i vdekur mbi shinat e trenit në Fier.

 

Ngjarja ka ndodhur të shtunën e kaluar, në fshatin Mbyet dhe viktimë është shtetasi me iniciale A.M.

 

Nga veprimet e para hetimore të policisë rezulton se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *