Një person është gjetur pa shenja jete në banesën ku jeton në qytetin e Durrësit.

 

Policia bën me dije se 63-vjeçari dydhohet të ketë humbur jetën për shkaqe natyrale. Kjo pasi, në trupin e viktimës nuk janë gjetur shenja dhune.

 

Rreth orës 16:30, në lagjen nr. 16, Durrës, është gjetur në banesën ku jetonte vetëm, pa shenja jete shtetasi E. K., 63 vjeç. Paraprakisht dyshohet se ky shtetas ka humbur jetën për shkaqe natyrale.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *