Një i ri është gjetur i pajetë mëngjesin e së martës në qytetin e Durrësit. Bëhet fjalë për një shtetas sirian, rreth 20 vjeç.

Trupi i pajetë është gjetur rreth orës 06:30, në lagjen nr.1, pranë ish-hotel Vollgës. Në rrobat e viktimës ka njolla gjaku, ndërsa nuk bëhen ende të qarta shkaqet e vdekjes së tij.

Grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *