Mbytet një i moshuar në bregdetin e Durrësit.

 

Policia bëri të ditur se trupi I pajetë u gjet në lagjen nr.1 në breg të detit.

 

Shtetasi që dyshohet se është mbytur është 80-vjecari me iniciale V.S.

 

 

Durrës/Informacion paraprak

 

Rreth orës 11:20, në lagjen nr. 1 Durrës, në breg të detit, është gjetur i pajetë, dyshohet i mbytur, shtetasi V. S., 80 vjeç.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *