Një 65-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugë në Korçë.

 

Sipas policisë, viktima është identifikuar me iniciale V.M 65-vjeç, i cili dyshohet se ka humbur jetën duke shkuar në punë.

 

Ndërkohë në trupin e 65-vjeçarit nuk janë konstatuar shenja dhunë dhe paraprakisht dyshohet se ka humbur jetën për shkaqe natyrale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *