Këngëtarja e njohur, Eni Koçi, ka zbuluar sot se po bën disa ditë pushime. Ajo ka postuar në Instagramin e saj dy fotografi ku shfaqet me bikini, si dhe ka pyetur ndjekësit e saj se ku i kishin kaluar pushimet këtë verë.

Pozat  janë pëlqyer dhe komentuar shumë nga fansat, por në sy të bie menjëherë komenti i partnerit të saj, Genc Prelvukaj.

Këngëtari nuk ka ngurruar që të komentojë fotot e Enit, ku shfaqet në super formë me rroba banje. Ai e ka krahasuar të fejuarën me një diamant, ndërsa ajo i përgjigjet me dy emoji zemre.

Eni dhe Genci herë pas here komentojnë fotot e njëri-tjetrit, ku e shprehin publikisht dashurinë e tyre…./LIving

 

 

 

View this post on Instagram

 

Ku i kaluat pushimet kete vere?? #summer2019

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *