Rihanna po zgjeron biznesin e saj përmes një linje të re produktesh, këtë herë për flokët, dhe në prezantimin e tyre zyrtar ajo foli për mundësinë e rritjes së familjes me A$AP Rocky.

Duke folur për Entertainment Tonight, artistja 36-vjeçare mohoi ata që e do shtatzëninë në këtë moment, por nuk përjashtoi mundësinë që të ketë më shumë fëmijë. Kur u pyet për mundësinë për të pasur një vajzë, Rihanna u përgjigj me humor: “Shiko si shkoi “, duke iu referuar dy djemve të saj, RZA, 2 vjeç dhe Riot, 10 muajsh.

Më pas ai ka sqaruar se shpreson të ketë më shumë fëmijë, duke theksuar se do të argëtohej shumë të kishte edhe një vajzë të vogël.

“Të gjithë po shtyjnë. Shikoni, nëse unë kam ndonjëherë një vajzë, kam kaq shumë video për t’i treguar – ajo tashmë po flitet kaq shumë , “i tha ajo një gazetari Extra, duke lënë të kuptohet për sjelljen e një pjese të mediave ndaj saj dhe qëndrimin e tyre ndaj saj. jeta private Zoe./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *