Gigi Hadid provoi se është një profesioniste e vërtetë të hënën, ndërsa ecte në sfilatën e Anna Sui në Javën e Modës së Nju Jorkut. Supermodelja 22 vjeçare bëri një ecje aq mahnitëse në sfilatë sa fakti që një prej këpucëve të saj mungote shkoi gati pa u vënë re.

 

 

 

 

Në ecjen e fundit të shfaqjes, Gigi u largua duke veshur një fustan me temina, i cili shkëlqente si dhe një xhaketë me pendë.

 

 

 

 

Në këmbë ajo kishte veshur çorape të shkurtra dhe në njërën prej këmbëve mungonte këpuca.

 

 

 

 

Pavarësisht keqfunksionimit në veshjen e saj, Gigi tregoi sa profesioniste është duke ecur në pistë e vetme në majë të gishtave të këmbës ku mungonte këpuca.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *