Futbollisti i njohur i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica dhe bashkëshortja e tij janë bërë prindër për herë të parë. Çifti është bekuar me një djalë, të cilin e ka pagëzuar me emrin Tian.

Lajmin e ka dhënë vetë futbollisti në rrjetin e tij social “Instagram”, ku ka shpërndarë një foto me partneren dhe djalin e tij.

Krahas fotos, Miloti shkruan: “Ëndërro gjëra të mëdha, djalë i vogël”.

Ata kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në muajin shtator të vitit 2019.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *