Prej kohësh në media është diskutuar marrëdhënia e futbollistit Eros Grezda dhe bukuroshes Oriola Marashi, por duket se asnjëri prej tyre nuk e ka bërë hapin e parë për të konfirmuar lidhjen e tyre edhe pse ne e dime që është e vërtetë.

Disa ditë më parë duket se buzët e Grezdes e kanë tradhëtuar Oriolen pasi në postimin e saj në insta story ku fytyra e tij ishte e mbuluar me emoji, tiparet e futbollistit na treguan çdo të vërtetë.

Duke qënë se Oriola është shumë aktive në Instagram ajo ka ndarë sërish foto në profilin e saj nga pushimet në Kroaci. Ajo çfarë na habiti ishte unaza në gishtin e fejesës duke na bërë të mendojmë se gjërat tashmë janë më serioze mes trye.

Sakaq, në komentet poshtë fotos na tërhoqi vëmendje edhe ajo çka ka shkruar Dorina Mema, e cila thotë: “E paske bërë dorën si të mamasë”.

Nuk e dimë nëse futbollisti i ka propozuar bukuroshes, apo është një aksesor i zakonshëm, por gjithsesi na mbetet të presim një konfirmim nga vetë çifti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *