Është nxjerrë pas 3 ditësh autobusi i linjës Tiranë-Kukës, i cili u përmbys mbrëmjen e te martës në aksin rrugor Thumanë – Fushë Krujë. Që në orët e para të mëngjesit forcat zjarrfikëse dhe uniformat blu nisën punën për nxjerrjen dhe spostimin e autobusit. Sipas policisë,  shkak i aksidentit u bene reshjet e shiut dhe lagështia në rrugë. Nga ky aksident nuk pati asnjë të lënduar.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.