Një aksident i rende është regjistruar mëngjesin e së premtes në autostradën Fushë Kruje-Milot. Viktima është Kole Shkreta dhe është nga fshati Derven i Krujës. Një makinë tip reno me drejtues Pal Dedaj 27 vjeç ka përplasur dhe e ka marrë përpara mbi 50 metra një person që po udhëtonte në këmbë, duke i shkaktuar plagë të rënda. Ndërkohë dëshmitarët thanë se ambulanca erdhi me vonese. Policia ka ndaluar shkaktarin e aksidentit. 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *