Një fuoristradë dhe një motor u përfshinë në një aksident këtë të hënë.

 

Përplasja ndodhi në aksin Lezhë-Milot, ndërsa i plagosur mbeti drejtuesi i motorit.

 

Ai u dërgua menjëherë në spital, kurse policia po heton për të zbardhur çfarë e shkaktoi aksidentin.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.