Ditën e shtunë, këngëtarja e njohur Rona Nishliu i ka dhënë fund beqarisë së saj dhe ka lidhur kurorë me të dashurin prej 5 vitesh Florin.

 

Deri në ditën e dasmës, këngëtarja u tregua shumë e kujdesshme duke  e mbajtur sekret ceremoninë, duke mos dashur kështu që të tërhiqte vëmendjen e mediave apo fansave të saj. Fillimisht ishte grimier Arbër Bytyqi ai që zbuloi foton e parë të Ronës dhe më pas edhe stilistja e saj  Flutra Dedinja ka publikuar disa momente nga ceremonia.

 

 

 

Në fotot e më poshtë mund të shohim qartë fustanin që Rona ka zgjedhur në këtë ditë të veçantë, si dhe disa prej momenteve më të bukura.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *