Një trend i ri është përhapur së fundi, duke filluar nga modelja amerikane Emily Ratajkowski, e cila jo vetëm që u divorcua, por e festoon e lumtur këtë ngjarje.

Supermodelja, e cila u nda nga producenti Sebastian Bear-Mçlard në shtator 2022, kohët e fundit, u shfaq në mediat sociale, për të treguar aksesorët e saj të rinj mahnitës.

Në një seri selfiesh seksi topless nga shtrati i saj, Ratajkowski shfaqi unazat verbuese, të cilat ishin punuar nga diamantet e unazës së saj origjinale të martesës. Bizhuteritë e reja morën emrin “unazat e divorcit”, të cilat ishin ndarë në dy pjesë. 

Zgjedhja për të vënë unazën e saj të mëparshme të martesës nuk ishte e rastësishme, pasi Ratajkowski qëllimisht donte të sinjalizonte një deklaratë të guximshme, për të rifituar pavarësinë e saj dhe për të ecur përpara nga e kaluara. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *