Në stadiumin Air Albania, vijon hyrja e delegatëve, të cilët po identifikohen njëri pas tjetrit.

 

Në shkallët e stadiumit kanë mbërritur politikanët si Bujar Nishani, Agron Shehaj dhe Oerd Bylykbashi.

 

Nën moton ‘Për një Parti Demokratike, më të hapur, më të fortë dhe më të bashkuar” Sali Berisha mbledh sot Kuvendin Kombëtar të Partisë Demokratike, ditë e cila sipas tij do të shënojë rithemelimin e PD.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.