Cristiano Ronaldo I ka shijuar në maksimum pushimet dimërore. Sukseset ekipore dhe individuale me Juventusin në pjesën e parë të sezonit bënë që ylli portugez të relaksohej në maksimum në fundvit.

 

Ditët e para të janarit e gjeten familjen e Ronaldos në Dubai duke shijauar rrezet e diellit dhe plazhin ndryshe nga moti I acartë në Torino dhe europë.

 

Natyrisht ky është edhe një moment relaksi edhe për partneren e tij Georgina Rodrigues  e cila herë pas herë me fotot që hedh në instagram dëshmon se është në top formë dhe një fëmer që cdo kush do të donte ta kishte në krah.

 

Së fundmi mediat italiane publikuan disa selfie të modeles superseksi e cila tregonte në foto linjat e saj të mrekullueshme dhe Ronaldon në horizont që admiron pamjen e saj.

 

Ronaldo nga ana tjeter duket ne foto teksa mban ne duar nje shqiponje.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *