Nora Istrefi duket se së fundmi për të gjithë fansat do të sjellë në treg videoklipin e saj më të ri.

 

Këngëtarja e ka bërë të ditur këtë lajm përmes disa fotove të publikuara në rrjetin e saj social Instagram. Kënga titullohet “M’ke mungu”, por për kë ta ketë pasur këtë dedikim Nora?! Mos ndoshta për fansat e saj që i ka munguar duke qenë se nga kënga e fundit që ka publikuar ka kaluar pak kohë?!

 

Për këngën e saj të re nga fotot ne shikojmë se ajo ka përzgjedhur dy veshje për këngën e saj të re. Veshjet duken se nuk kanë lidhje me njëra tjetrën, gjithashtu në këtë shfaqje të re të Istrefit flokët dhe grimi janë një tjetër detaj dallues.

 

 

Njëra nga veshjet e saj u fol edhe për “xingun” që ka bërë me fashion bloggeren shqiptare Lori Hoxha.

 

 

Janë vetëm këto detajet dalluese si fillim për klipin e ri të Norës, ngelet për të parë nëse do të kemi detaje të reja. Po ju te cila veshje ju pëlqen më shumë Nora Istrefi?

 

 

 

 

Nuk kemi çfarë shtojmë më shumë veçse të presim të publikojë këngën e saj që me bindje do jetë hit si gjithë këngët e tjera të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *