Pas divorcit me Elia Zaharian, duket se Princ Leka po shkon drejt një marrëdhënie të konsoliduar me fotografen Blerta Celibashi.

Edhe pse asnjëri nga të dy nuk ka konfirmuar këtë lidhje, heshtja e tyre mbi lajmet e bujshme dhe shumë detaje të tjera kanë nxjerrë ndjekësit të përfundime të qarta.

Lexo edhe :

Related Posts

Edhe këtë fundjavë çifti po e kalon sëbashku, larg Tiranës. Ai që i ka nxjerrë zbuluar është një qen. Si Princi, ashu edhe Blerta janë fotografuar me të njëjtin qen duke e publikuar edhe në rrjetet sociale.

Kujtojmë se një detaj që ka bërë skeptik publikun është diferenca në moshë. Fotografja është 16 vite më e re se partneri i saj, por siç është thënë shpesh “dashuria nuk njeh moshë”./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *