Kate Middleton ka dalë për herë të parë në publik që prej marsit të këtij viti, kur foli hapur për diagnozën e kancerit.

Princesha e Uellsit u pa duke mbërritur në Pallatin Mbretëror Buckingham me rastin e ditëlindjes së mbretit Charles. E veshur me një fustan të bardhë dhe kapelë me fjongo të madhe, Kate u pa në makinë bashkë me princin dhe fëmijët e tyre.

Ditë më parë Kate bëri një përditësim për gjendjen e saj shëndetësore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *