Një aksident rrugor i ka marrë jetën sot, këshilltarit të Këshillit Bashkiak, Korçë Petraq Premti.

 

Mësohet se aksidenti me pasojë vdekjen e Premtit ndodhi pasditen e sotme në afërsi të fshatit Vashtëmi. Petraq Premti ishte anëtar i Këshillit Bashkiak Korçë që prej vitit 2007 dhe në vazhdim.

 

Autoritetet po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.