Dua Lipa, këngëtarsa shqiptare me famë botërore ka guxuar me veprimin e saj së fundmi.

 

Ajo ka publikuar numrin e telefonit në rrjetet sociale duke lënë një mbishkrim” Më shkruaj”.

 

Numri i saj është +1 (917) 810-3415. Mesa duket Dua e ka bërë këtë që komunikojë me fansat dhe adhuruesit e saj.

 

 

Ndërkohë kujtojmë se artistja i ka dhënë fund lidhjes me regjisorin e njohur, Romain Gravas. Gjithashtu po përflitet se Da Lipa ka nisur një lidhje të re dashurie.

 

Fansat mendojnë se këngëtarja ka nisur një romancë me këngëtarin dhe tekstshkruesin, Omar Apollo. Shkak janë bërë disa foto të dyshes duke u larguar bashkë nga after-party i Balenciaga.

 

Në foto ata shfaqen në makinë dhe duken tejet të qeshur./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *