Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa ka festuar 27 vjetorin e ditëlindjes në bregdetin shqiptar.

 

Këngëtarja në rrjetin social ka ndarë disa foto me rroba banjo, ku shkruan se ndihet si në parajsë. Ajo ka falenderuar të gjithë ata që e kanë uruar për ditëlindjen.

 

“27 dhe ndihem si në parajsë. Faleminderit për urimet e ditëlindjes”, ka shkruar këngëtarja.

 

Dua ndodhet në jug të vendit ku po pushon me familjen. Pas suksesit të Festivalit ‘Sunny Hill’ në Kosovë, këngëtarja do e organizojë edhe në Tiranë, ku do të mbahet në datat 26, 27 dhe 28 gusht.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *