Nëse do të na duhej të zgjidhnim një fjalë për të përshkruar stilin e Angelina Jolie , ajo do të ishte padyshim “konsistente”. Ajo i qëndron gjithmonë besnike ngjyrave delikate si e zeza, e bardha dhe nud si dhe nuancat gri-tokë. Gjithashtu, çantat e mëdha dhe syzet e diellit oversize zakonisht shoqërojnë pjesën më të madhe të pamjeve të saj në mëngjes.

Kur bëhet fjalë për këpucët, ajo gjithmonë zgjedh pjesë që i përshtaten stilit të saj të thjeshtë por elegant. Në vend të tendencave më të fundit të këpucëve, do ta shihni të veshur me pompa me majë, pavarësisht nga rasti.

Në një nga paraqitjet e saj më të fundit, pamja që ajo zgjodhi për të blerë në The Grove në Los Angeles ishte një fustan i zi midi me një pallto që përputhet dhe një çante Celine Clasp. Sa i përket këpucëve, ndërsa dikush tjetër mund të kishte zgjedhur një palë atlete për një vizitë në qendër, Jolie zgjodhi takat e saj të preferuara Christian Louboutin./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *