Një makinë tip “Benz” dhe një “BMW” janë përplasur pasditen e sotme në hyrje të Memaliajt.

Ngjarja ka ndodhur 100 metra larg stacionit zjarrfikës, në aksin Memaliaj-Gjirokastër.

Tre persona mbetën të blkokur te “BMW” dhe një te “Benz-i”.

Punonjësit zjarrfikës ndërhynë në kohë dhe bënë të mundur nxjerrjen e tyre. Të lënduarit janë nisur për në spitalin e Gjirokastrës./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *