Jane publikuar nga Uefa, formacionet zyrtare te duelit te vitit ne futbollin e klubeve mes Real Madrid dhe Liverpool.

Ndryshe nga cfare ishte perfolur Zidane I ka besuar Benzemas ne sulm perkrah Ronaldos dhe eshte lene ne stol Gareth Bale.

Ndersa tek Liverpool asnje surprise me te njejtetg lojtare qe kane luajtur edhe ne gjysmefinalet ndaj Romes, ndersa Emre Can qe kthehet nga demtimi e nis nga stoli finalen e champions league.

Me poshte formacionet zyrtare:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *