Një përplasje midis një grupi të rinjsh dhe forcave “Shqiponja” u shënua mbrëmjen e kësaj të enjteje në Elbasan.

Bëhet me dije se “Shqiponjat” ndërhynë për të qetësuar të rinjtë dhe për të ruajtur qetësinë.

Por këta të fundit kanë kundërshtuar dhe në debat e sipër kanë thyer edhe një nga xhamat e furgonave të “Shqiponjave”. Mësohet se të rinjtë janë shoqëruar në komisariat.

Leave a Reply

Your email address will not be published.