Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Flamur Noka i ka kërkuar Lulzim Bashës të mos përdorë asetet dhe simbolet e PD.

Kërkesa vjen pasi Gjykata e Apelit i dha vulën PD-së së drejtuar nga Sali Berisha.

Noka paralajmëron se nëse Basha vazhdon t’I përdorë, do të bëhet kallëzim në organet përkatëse, SPAK dhe Prokuoria e Tiranës. /vizionplus.tv

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *