Flamur Noka paralajmeroi se do të publikohen të tjera përgjime që kanë të bëjmë më cështjen “Xhafaj”.

 

Ai debatoi me Erjon Bracen tek komisioni I ekonomisë dhe financës. Deputeti I PS-së I kërkoi Nokws që provat qw pretendojnw se ka ti dorëzojë në prokurori por ish ministri I brendshëm pohoi se prokuroria është e kapur nga Edi Rama prandaj përgjimet e tjera do vazhdojnë ti bëjnë publike ne media.

 

Ndërsa Brace duke iu përgjigjur Nokës pohoi se vetëm në komunizëm mbahet përgjegjësi për të tjerët dhe se në fakt përgjegjësia është krejtësisht individuale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *