Mëngjesin e sotëm në një pallat në ‘Rrugën e Elbasanit’ ka marrë flakë paneli elektrik.

 

Si pasojë e kësaj, janë dërguar në spital dy persona, një grua dhe një i mitur, pasi kanë patur probleme me frymëmarrjen, por ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Tiranë/Informacion paraprak

 

Më datë 31.12.2022, rreth orën 07:50, në Rrugën e Elbasanit, në një pallat ka marrë flakë paneli elektrik i pallatit.

 

Si pasojë kanë pasur probleme me frymëmarrjen një shtetase dhe një i mitur, të cilët kanë marrë ndihmën njekësore në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *