Nënë e bijë kanë nisur pushimet në plazhet e Spanjës. Në foto ato duken mjaft të lumtura që janë bashkë të kombinuara me aksesorët e plazhit. Tani që Fjolla është kthyer në një bjonde , duket se ngjan më tepër me të bijën e cila I ka flokët e verdhë dhe sytë bojëqielli. Në pikëpyetje jemi përsa I përket personave me të cilët Fjolla ndodhet me pushime pasi vetëm një ditë më parë ajo uroi të dashurin e saj nga I njëjti vend për ditëlindje. Të jetë së bashku me vajzën e vogël dhe me të dashurin me pushime vallë?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *