Te shtunen Fjolla Morina dhe ish i dashuri i Morena Tarakut, Sasha Sobhani  postuan video duke u argëtuar bashkë në një klub nate në Prishtinë.

 

Pas kësaj menjëherë filluan aludimet se çfarë i lidhte këngëtaren dhe biznesmenin e njohur.

Por menjëherë reagoi Fjolla Morina, e cila sqaroi se mes tyre kishte vetëm miqësi. Mirëpo Sasha nuk ka të njëjtin mendim për Fjollën pasi tha publikisht se ajo ishte thjesht një fanse e tij.

 

“Sqarim për mediat! Persa i përket videos me Fjolla Morinën është vetëm një fanse e imja, e cila më kërkoi t’i bëja tag në Instagramin  tim… Ju përqafoj” – shkruante Sasha në Instastory.

Ndërkohë as Fjolla nuk qëndroi në heshtje, por menjëherë postoi një foto me Morenën duke shkruar: “Lëri të flasin! Vëllezërit para k****ve”!

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *