Fjolla Morina së fundmi ka treguar se nuk është e zonja vetëm në muzikë. Në postimin e saj më të fundit ajo tregon detaje nga prania e saj në kuzhinë.

 

Këngëtarja ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet ushqimi i përgatitur dhe sipas shkrimit të lënë, ajo ka thënë se e ka bërë gjithë këtë gatim.

 

Ndonëse nuk e dijmë nëse shijen e ka kaq të bukur sa duket nga jashtë, prapë se prapë Fjolla meriton lëvdata.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *