Real Madrid ka shkatërruar Galatasarayn me rezultatin e thellë 6 me 0.

 

Fitore të thellë arriti dhe Tottenham në fushën e Crvena Zvezda ku fitoi me shifrat 0 me 4.

 

Ndërkohë City nuk shkoi më shumë se një barazim 1 me 1 në fushën e Atalantas.

 

Fitore arriti dhe Leverkusen përballë Atletico Madrid me shifrat 2 me 1 ndërsa PSG iu fal golit të vetëm të Icardit përballë Clube Brugge.

Leave a Reply

Your email address will not be published.