Trajleri i serisë së tretë të “Fifty Shades of Grey” është publikuar dhe ka ardhur me disa ndryshime të mëdha.

 

 

Yjet e Hollywood, Jamie Dornan dhe Dakota Johnson janë rishfaqur në rolet e miliarderit Christian Grey dhe partneres së tij, Anastasia Steele për serinë finale, “Fifty Shades Freed”.

 

 

Trajleri nis me martesën e çiftit dhe më pas shfaq muajin e mjaltit të Christian dhe Anastasia. Trajleri i plotë pritet të publikohet në muajin nëntor, para se filmi të transmetohet në kinema, ditën e Shën Valentinit, më 14 shkurt 2018.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *