Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të premte në Fier.

Një 72-vjeçar i identifikuar me iniciale B.L. i ka dhënë fund jetës, duke u vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *