Një vajzë 3-vjeçare është plagosur aksidentalisht nga i ati. Ngjarja ka ndodhur këtë të hënë në fshatin Çerven, të Fierit.

Babai, i cili identifikohet me inicialet E.T, teksa drejtonte mjetin tip zetor ka aksidentuar vajzën e tij 3 vjeçe.

E mitura ndodhet në spitalin e Fierit, nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *