Ish kryeministri Fatos Nano është shtruar në spital.

 

Paraprakisht mësohet se ai është shtruar në një spital privat në kryeqytet.

 

Ai ndodhet nën kujdesin e mjekëve në reanimacion, por ende nuk dihen shkaqet shëndetësore dhe arsyeja e komplikacioneve

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *