Zjarr në një fabrikë skrapi në Babrru.

 

Forcat zjarrëfikse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për normalizimin e flakëve dhe fikjen e zjarrit.

 

Policia njoftoi se nga flakët ka vetëm dëme materiale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *